Mircea

de: Mircea 07 Mai 2011 17:58

Eu nu sunt de acord
Sunt obez dar vina imi apartine mie in totalitate. Am un stil de viata total aiurea, nu fac sport dar mananc toate prostiile posibile ca "nu ma pot abtine".

Din nou se umbla la efect in loc sa se vada care sunt cauzele pentru care oamenii ajung asa obezi. Fast food-ul, stresul exagerat, depresiile etc., aici ar trebui facut ceva, nu sa imi planga mie de mila ca saracu e gras si are nevoie de tratament special.

Accept sfaturi si ajutor sa redevin slab, in niciun caz sa-mi planga cineva de mila.


Avertisment: Prin apăsarea butonului "Trimite" sunteți de acord ca textele introduse în câmpurile „nume ” și „comentariu” să fie făcute publice și implică acceptarea Termenilor și condițiilor de utilizare a site-ului EurActiv.ro
Autorul comentariului va fi singurul responsabil de conținutul acestuia și își va asuma eventualele daune, în cazul unor acțiuni legale împotriva celor publicate.

Advertising