Monica Lotreanu

de: Monica Lotreanu 05 Nov 2024 03:17

Foarte putin profiling la politicieni! Bolojan are multe in comun cu Iohannis, mai ales tendinta dictatoriala si reticenta de a comunica. Doar ca e mai harnic si mai ascetic decit actualul viitor fost presedinte. Desi, la cit e de ascuns Bolojan, ne putem astepta la ce nu ne-am asteptat in legatura cu pasiunile secrete ale lui Iohannis.


Avertisment: Prin apăsarea butonului "Trimite" sunteți de acord ca textele introduse în câmpurile „nume ” și „comentariu” să fie făcute publice și implică acceptarea Termenilor și condițiilor de utilizare a site-ului EurActiv.ro
Autorul comentariului va fi singurul responsabil de conținutul acestuia și își va asuma eventualele daune, în cazul unor acțiuni legale împotriva celor publicate.

Advertising